RU   UA
 
Натяжні стелі
Асортимент
Фотогалерея
Статті
Питання-відповіді
Ціни
Як замовити?
Контакти
Наши партнеры:
1) Металопластикові вікна
2) Жалюзі на вікна
3) Квартири подобово
- Вас залили сусіди зверху? Якби не натяжна стеля, це могло б стати проблемою
Пропонуємо Вашій увазі вражаючі фотоматеріали, що наочно показують, наскільки може розтягти натяжну стелю вода, що протекла зверху, і як надійно може захистити натяжну стелю Ваше приміщення. ...
- Види натяжних стель
1 - Натяжна стеля в одній площині (класична форма)
2 - Натяжна стеля перехід в іншій рівень
3 - Натяжна стеля у формі арки
4 - Натяжна стеля дюна
5 - Натяжна стеля хвиля
6 - Натяжні стелі зоряне небо
...


Вас залили сусіди зверху?
Якби не натяжна стеля, це могло б стати проблемою

Пропонуємо Вашій увазі вражаючі фотоматеріали, що наочно показують, наскільки може розтягти натяжну стелю вода, що протекла зверху, і як надійно може захистити натяжну стелю Ваше приміщення

Виробник плівки гарантує, що вона витримає мінімально 100 кг на квадратний метр, але досвід численних «потопів» говорить про те, що реально плівка витримує набагато більше навантаження

міхур, ЩоУтворився, у жодному разі не можна проколювати в нижній крапці для збору води. По-перше, Ви не зможете тоді контролювати її витікання через прокол, що утворився, і майже напевно заллєте сусідів знизу, зіпсувавши попутно свій паркет, а по-друге - плівка Вашої натяжної стелі буде зіпсована безнадійно.

Для збору води з міхура, що утворився, необхідно в самім непомітному місці периметра натяжної стелі акуратно витягти невелику ділянку плівки із профілю й увести під натяжну стелю шланг невеликого діаметра й необхідної довжини, через який і почати обережно спорожняти міхур (так само, як спорожняють акваріуми, наприклад).

Коли вся вода з-під натяжної стелі буде зібрана, треба знову закріпити плівку в профілі й спробувати відновити розтягнуту натяжну стелю, розігріваючи його тією же газовою «гарматою», яка використалася для його монтажу.

При розтяганні плівки більш, ніж на 15%, її вторинний натяг виходить не завжди, але - спробувати однаково треба. Деякі види плівки витримують без шкоди для вторинного натягу й набагато більше розтягання минулою водою.

Всі роботи по відбудові натяжної стелі можуть виконати фахівці нашої фірми.

Дані фото були зібрані з різних сайтів в інтернеті з метою надати користувачам репрезентативне подання про запас міцності високоякісних французьких натяжних стель.

Компанія "Норма-С" (Натяжні стелі в Києві) не є автором цього фотоматеріалу

натяжные потолки натяжные потолки натяжные потолки
натяжные потолки натяжные потолки

До списку статейФірма ”Норма-С”, Київ.
тeл/факс: (044) 454-1146, 594-2965
© Support and development by
Sand Tower Group
металлопластиковые вікна