RU   UA
 
Натяжні стелі
Асортимент
Фотогалерея
Статті
Питання-відповіді
Ціни
Як замовити?
Контакти
Наши партнеры:
1) Металопластикові вікна
2) Жалюзі на вікна
3) Квартири подобово
- Вас залили сусіди зверху? Якби не натяжна стеля, це могло б стати проблемою
Пропонуємо Вашій увазі вражаючі фотоматеріали, що наочно показують, наскільки може розтягти натяжну стелю вода, що протекла зверху, і як надійно може захистити натяжну стелю Ваше приміщення. ...
- Види натяжних стель
1 - Натяжна стеля в одній площині (класична форма)
2 - Натяжна стеля перехід в іншій рівень
3 - Натяжна стеля у формі арки
4 - Натяжна стеля дюна
5 - Натяжна стеля хвиля
6 - Натяжні стелі зоряне небо
...


Види натяжних стель

 • Натяжна стеля в одній площині (класична форма)
 • Класична форма натяжної стелі являє собою рівну площину. Можливе використання як у строго горизонтальному рівні, так і під будь-яким кутом. Натяжна стеля буде виглядати як ідеально рівний і плоский, що є рішенням проблем вирівнювання базової стелі, приховання можливих перепадів, тріщин. Натяжні стелі встановлюються так само в приміщеннях з колонами, трубами, безліччю кутів і нестандартною геометрією. У таку стелю можна вмонтувати різні світильники, люстри, системи вентиляції й кондиціонування, датчики пожежної й охоронної сигнализація, у необхідній кількості й необхідному місці.

  Найчастіше причиною того, що потовк залишають рівним є недолік висоти (середня висота стель у нашій країні 2,70 м). І зовсім не варто боятися того, що натяжна стеля буде «давити» або піддаватися стереотипному судженню, що він підходить тільки до класичного стилю й тільки при висоті не менш 3 м. Навпаки, саме при невисоких стелях натяжна стеля в ряді випадків може на око збільшити висоту приміщення, і взагалі - розширити й, так сказати, «укрупнити» його.

   

 • Натяжна стеля перехід в іншій рівень
 • Ця конструкція натяжної стелі одна із самих богатих варіаціями. Технічно кількість рівнів необмежено. Багаторівневий потовк цікавий сполученням різних фактур і квітів. Використовуючи стелю з переходом рівня можна візуально розділити приміщення на різні функціонально-значеннєві групи, створюючи в одному інтер'єрі незалежні зони. Таким же способом можна підкреслити елементи декору й інтер'єра, повторюючи їхньої форми (можливо й кольори) на стелі. Щаблі робляться з гіпсокартона й сам матеріал може гнутися у двох площинах, що дозволяє створювати оригінальну концепцію стелі, а також цікаво обіграти вади існуючої стелі й усунути архітектурні дефекти. Останнім часом в інтер'єрі досить часто використається цей прийом: декілька ярусні стелі (в основному із двома або трьома «щаблями»). При цьому часто використання непродумано, тому неефективно й з погляду дизайну неоригінально. Зовсім необов'язково захоплюватися багатоступінчастою хвилеподібною формою. Адже за допомогою гіпсокартонних плит можна зобразити практично будь-яку форму, а якщо у Вас строгий мінімалізм із прямими формами, то повторення цих форм на стелі гармонійно довершить загальну картину. Якщо зробити перехід стелі в інший рівень по периметрі, то візуально збільшити висоту приміщення можна за допомогою підсвічування за стелею, що висвітлює втоплену частину стелі. І, нарешті, завжди краще один перехід зі змістом, чим багатоступінчастий потовк без ідеї.

   

 • Натяжна стеля у формі арки
 • Характеризується плавним переходом стін у стелю. Використається для зміни стандартної прямокутної геометрії приміщення й додання їй нової форми. Застосовується як з однієї, так і з декількох сторін приміщення, або ж по всьому периметрі. Останній варіант розташування арок можна звести до форми купола. Радіус кривизни й рівень підйому арок з натяжних стель вільно варіюється. Можливість демонтажу й наступного повернення на місце натяжної стелі дозволяють використати його як декоративний елемент у місцях проходження різних комунікацій, що вимагають періодичного доступу. У випадку аварійної ситуації з комунікаційними трубами натяжна стеля являє собою реальний захист інтер'єра від протічок води й, можливо, від дрібних часток базової стелі, що обсипають.

   

 • Натяжна стеля дюна
 • Надає приміщенню оригінальний вид, досягається за рахунок об'ємної, тривимірної форми, що візуально нагадує пагорби або дюни. Особливо гармонійно виглядає комбінація дюн і різних конструкцій світильників. Варіювання діаметра й глибини конструкції уможливлює одержання різних форм дюн. Границя переходу від дюни до основної площини натяжної стелі може бути як плавний, так і мати чіткі обриси. Кількість і розмірність дюн на стелі фактично не обмежені. Так дана форма дозволяє здійснити плавний перехід колони до стелі, крім того, з її допомогою можна обіграти системи вентиляції або створити незвичайний дизайн світлового оформлення інтер'єра.

   

 • Натяжна стеля хвиля
 • Одна зі складних і найбільш гарних форм нашої натяжної стелі. Залежно від дизайнерського рішення крок і висоту хвилі можна варіювати. Число гребенів хвилі може бути будь яким. при цьому можливі різні форми хвиль: рівномірна, плавно загасаюча, що змінює крок і висоту гребенів. Хвилі можна втілити в різних конфігураціях: уздовж однієї стіни - однобічна, уздовж двох стін - двостороння, уздовж чотирьох і більше стін - багатобічна, в останньому випадку потовк нагадує поверхня моря. Найчастіше ця форма застосовується з використанням темних глянсових стель, у такому виді виходить неповторний ефект перекатів хвиль...

   

 • Натяжні стелі зоряне небо
 • Натяжні стелі зіркове небо являє собою симбіоз натяжної стелі й систем світла на основі оптоволоконних технологій. Застосовується для імітації реального нічного неба в інтер'єрі приміщення. Додатковий ефект глибини зоряного неба досягається за рахунок застосування глянсових фактур. При створенні цієї конструкції можливе відображення різних картин нічного неба: скупчення галактик, сузір'я, знаки зодіаку, Чумацький Шлях з різною яскравістю світіння зірок і ефектом мерехтіння. З маси прийомів висвітлення хотілося б виділити варіант зоряного неба із кришталиками Swarovski. А за допомогою глянсової чорної або темно-синьої плівки створюється ефект глибини й об'ємності стелі. Кришталики самі відбиваються в стелі й здається, що деякі зірки яскравіше, деякі тьмяніше, одні ближче, інші далі. У зоряне небо так само як і в усі інші форми наших натяжних стель можна встановити будь-які додаткові освітлювальні й інші прилади.

   

До списку статейФірма ”Норма-С”, Київ.
тeл/факс: (044) 454-1146, 594-2965
© Support and development by
Sand Tower Group
металлопластиковые вікна